Ср, 2023-Вер-27, 11:22:40
Вітаю Вас Гість

Благодійний фонд "Сонце Відродження"

Блог


ЦІКАВО! <ДИВИТИСЬ ТУТ!

Наше життя загадка, яку ще ніхто не разгагадав. Багато науковців присвячують своє життя тому, щоб довести теорії походження життя, але чим більше вони поринають у міркування та досліди тим більше стає зрозумілим, що все живе має Великого Творця, бо саме життя неможна пояснити навіть якщо скласти всі науки разом. Бажаємо Вам розуміння життя!

Переглядів: 678 | Додав: archacademy | Дата: 2011-Вер-08 | Коментарі (0)

Всі ми з дитинства любимо дитинство


Міжнародна благодійна організація «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко» запрошує громадські організації, благодійні фонди взяти участь у роботі круглого столу «Всі ми з дитинства любимо дитинство», присвяченому Міжнародному дню захисту дітей в рамках проекту «Профілактика соціального сирітства».

"СОС Дитячі Містечка” – незалежна, неурядова, соціальна організація, яка з 1949 року працює на благо діток, що залишилися без батьківської опіки, захищаючи їхні права та інтереси і сприяючи їхньому розвитку в 132 країнах світу.

В центрі уваги організації – турбота про дітей і їхнє світле та радісне майбутнє. Основні принципи, на яких будується діяльність: сміливість, перш за все у інноваційних підходах до виховання дітей; відданість нашій справі, якій ми присвятили свої життя; довіра, перш за все один до одного; та відповідальність перед нашими партнерами.

Діяльність "СОС Дитяч ... Читати далі »
Переглядів: 1340 | Додав: archacademy | Дата: 2010-Тра-22 | Коментарі (0)

Мета конкурсу – попередження бездоглядності та безпритульності дітей переважно середнього та старшого віку, які виховуються у багатодітних, малозабезпечених, а також неповних родинах та сім’ях, вражених фінансово-економічною кризою, шляхом підтримки їх відпочинку у літніх наметових таборах та пришкільних оздоровчих закладах (таборах) впродовж липня-серпня 2010 року

Пріоритет конкурсу - підтримка громадських ініціатив у районних центрах, селищах та селах; організація освітніх, дозвілевих та оздоровчих програм для дітей; організація додаткового кваліфікованого медичного огляду дітей; поліпшення санітарного супроводу перебування дітей у таборі, забезпечення належної якості харчування та організація екскурсійних програм для дітей.

Учасники конкурсу - громадські організації/благодійні фонди, а також їхні коаліції, мережі та об’єднання, які працюють із молоддю, вчителями, закладами середньої освіти, школами-інтернатами та ... Читати далі »
Переглядів: 694 | Додав: archacademy | Дата: 2010-Тра-18 | Коментарі (0)

Конкурс на отримання грантів в межах програми "Школа фондів громад"


Ініціативний центр сприяння активності та розвитку громадського почину "Єднання” (ІСАР "Єднання”) оголошує конкурс на отримання грантів в межах програми "Школа фондів громад” за фінансування від Фонду Чарльза Стюарта Мотта, США. Мета конкурсу – підтримка громадських ініціатив, спрямованих на розвиток і посилення ролі фондів громад (ФГ) як ефективного інструменту розвитку місцевих громад України.

Пріоритетні напрямки конкурсу та відповідні обсяги грантів:

- підвищення впливу ФГ на вирішення актуальних проблем у громаді шляхом організації грантодавчої діяльності (до 3 000 дол. США);
- просування ідей та зміцнення інституту ФГ в Україні шляхом участі у просвітніх заходах (конференціях, зборах тощо) та спільній діяльності ФГ (до 1 000 дол. США);
- розвиток професійної кваліфікації ФГ шляхом участі у навчальних заходах – тренінгах, семі ... Читати далі »
Переглядів: 1309 | Додав: archacademy | Дата: 2010-Лют-24 | Коментарі (0)

Студенти університетів Києва розпочинають соціальний проект «Я дарую книгу дитині!»


Чотири сотні волонтерів Студентської ради Києва з 22 лютого по 2 березня у 10 вишах столиці проведуть соціальний проект, під час якого збиратимуть книжки для 3 тисяч дітей-сиріт, які мешкають у дитячих будинках та школах-інтернатах Київської, Житомирської, Вінницької, Черкаської та Чернігівської областей.

Вихованці будинків також з нетерпінням очікують на початок проекту, аби проявити свої творчі здібності, оскільки в його рамках розпочнеться конкурс відгуків до подарованих книг «Мої враження від книги». Переможці конкурсу отримають подарунки.

Під час акції кожен університет-учасник обере дитячий будинок, який буде знаходиться під його опікою протягом 2010 року.

«Рівень освіти у школах-інтернатах і дитячих будинках – дуже низький. І одна із причин цьому – відсутність необхідної кількості літератури у бібліотеках інтернатів, ... Читати далі »
Переглядів: 785 | Додав: archacademy | Дата: 2010-Лют-18 | Коментарі (0)

Cтартує освітній проект Skills Matter 2010


13 березня 2010 року стартує освітній проект Skills Matter 2010. Міжнародна організація AIESEC створює цей успішний проект уже шостий раз і за цей період він набув статусу «Найкращий проект організації 2009».

Ціль проекту: за допомогою системи тренінгів допомогти молодим спеціалістам набути знання та навички, які необхідні для ведення успішного ділового життя.

В програмі проекту:

- 7 майстер класів від успішних українських бізнесменів та професіональних тренерів;
- 14 тренінгів в малих групах з іноземними спеціалістами;
- проміжні івенти, вечірки, зустрічі;
- нові знайомства, поради від кращих бізнесменів України, практика англійскої мови, море фану та безмежні можливості для саморозвитку.

Тематичні блоки розділені на теми:


1. Постановка цілей і психологія успіху;
2. Teambuiding.
3. Time-management. ... Читати далі »
Переглядів: 704 | Додав: archacademy | Дата: 2010-Лют-18 | Коментарі (0)

Проект заради людей з обмеженими фізичними можливостями


Свердловська спілка осіб з обмеженими фізичними можливостями та членів їх родин «Життя без бар’єрів» з 20 грудня 2009р. реалізує власний проект «Створення в місті Свердловську та Свердловському районі Луганської області безбар’єрного життєвого середовища для людей з обмеженими фізичними можливостями».

Виконання цього проекту стало можливим завдяки підтримці Міністерства закордонних справ Данії, що була надана через програму розвитку ООН та благодійний фонд «Творчий центр ТЦК».

Реалізація Проекту спрямована на подолання в Свердловську та Свердловському районі архітектурних, правових та психологічних бар’єрів, що існують для людей з інвалідністю та обмежують їх життєдіяльність. Проект сприятиме участі активних представників вразливих груп населення в процесах підготовки та виконання міських програм, спрямованих на усунення архітектурних, правових та психологіч ... Читати далі »
Переглядів: 1418 | Додав: archacademy | Дата: 2010-Лют-18 | Коментарі (0)

Безоплатна юридична допомога


Благодійна організація "Українська благодійницька мережа" надає безоплатну юридичну допомогу у вирішенні проблем, які безпосередньо торкаються сиріт з обмеженими можливостями (дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, котрі одночасно є дітьми-інвалідами, а також осіб із числа дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, котрі є інвалідами).

Допомога надається: дитячим будинкам-інтернатам та їх вихованцям; спеціальним загальноосвітнім школам-інтернатам та їх учням; безпосередньо сиротам з обмеженими можливостями або їх батькам, усиновителям, опікунам (піклувальникам), прийомним батькам, батькам вихователям, патронатним вихователям.

Форми допомоги: надання усних, письмових юридичних консультацій; складення документів правого характеру, представництво інтересів в судах (у виняткових випадках).
Контактна особа: Футерко Василь Любомиров ... Читати далі »
Переглядів: 1428 | Додав: archacademy | Дата: 2010-Лют-18 | Коментарі (2)

Конкурс "Мікрогрантова підтримка громадських ініціатив"


Мета конкурсу – сприяння громадським організаціям у мікрогрантовій підтримці громадських ініціатив у сфері розвитку самоорганізації населення за місцем проживання, відстоювання власних прав та групових інтересів у взаємовідносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, постачальниками соціальних, житлово-комунальних та інших послуг.

Учасники конкурсу: громадські організації, благодійні організації, органи самоорганізації населення, а також їхні коаліції, мережі, об’єднання.

В рамках конкурсу передбачається підтримати низку проектів учасників конкурсу, які, в свою чергу, мають забезпечити надання мікрогрантів на підставі відкритого конкурсу іншим громадським організаціям, органам самоорганізації населення, об’єднанням співвласників багатоквартирних будинків та ініціативним групам громадян на вирішення нагальних проблем місцевих громад (с ... Читати далі »
Переглядів: 921 | Додав: archacademy | Дата: 2010-Лют-14 | Коментарі (0)

Жіноча ініціатива для людей похилого віку


ГО «Жіноча Професійна Ліга» повідомляє про початок реалізації 3-х місячного пілотного проекту «Жіноча ініціатива для людей похилого віку зі столиці та малих міст Київського регіону», який підтриманий Канадським Фондом Місцевих Ініціатив Посольства Канади в Україні та Управлінням соціально-гуманітарної політики Київської Обласної Ради.

Мета проекту: сприяти формуванню пілотної моделі заходів для подолання соціальної ізоляції людей похилого віку, особливо жінок.

Термін та місце реалізації проекту
– лютий – квітень 2010 року у Києві та містах Київської області (Біла Церква та Бровари). Інтернет версія матеріалів та публікації проекту нададуть можливість проінформувати про нього зацікавлені сторони в інших областях України. Цільова група проекту – люди похилого віку: жінки перед пенсійного / пенсійного віку ( +/55) та чоловіки (+/60 років), які є нинішні/колишні ... Читати далі »
Переглядів: 1096 | Додав: archacademy | Дата: 2010-Лют-13 | Коментарі (0)

1 2 3 4 »
червона стрічка
Форма входу
Календар
«  Вересень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Праздники дня...
Пошук
Наше опитування
Чи хочете Ви попрацювати волонтером?
Всього відповідей: 34
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Архів записів
Copyright MyCorp © 2023 |